Ett Webstamp är ett virtuellt frimärke som skickas med dina mail och talar om att du stödjer Ågrenska och visar omvärlden vad som är viktigt för dig! Frimärket visas som en bild i signaturen i dina mail.
Varje gång du skickar Ågrenskas webstamp hjälper du oss ekonomiskt och inspirerar andra att stödja oss! Köp våra webstamps och visa vad du tror på så kan du inspirera andra att också göra skillnad!
Du köper Ågrenskas webstamp genom att klicka på Ågrenskas Webstamp
Ett webstamp är ett digitalt frimärke som du använder när du mailar. Genom att använda webstamps stödjer du vår verksamhet och sprider vårt budskap till dina kontakter. Dessutom visar du tydligt för omvärlden vad just du tycker är viktigt!
• Berätta för världen att Ågrenska finns • Visa att du stödjer vår verksamhet• Hjälp oss hitta nya bidragsgivare• Inspirera fler människor att stödja ÅgrenskaVi vet att du som bidragsgivare är vår bästa ambassadör och vi behöver din hjälp att synas mer! När du använder webstamps syns vi för nya målgrupper och den marknadsföringen är viktig för oss.
Det är enkelt att börja skicka Ågrenskas Webstamps
1) Gå till Ågrenska hos Webstamp 2) Köp våra webstamps för det belopp du vill stödja oss med3) Varje gång du mailar kan du välja att inkludera vårt webstamp i ditt mail
VänskapsföreningenInga-Lill KringbergTel: 031 - 750 91 72 E-mail: ingalill.kringberg@agrenska.se
HM Drottning Silvia är Ågrenskas beskyddare